Великомихайлівський ЗДО "Ясочка"

Результати моніторингу якості освіти закладу

Великомихайлівський заклад дошкільної освіти

(ясла-садок) «Ясочка» ЗР КФВ

за результатами обстеження розвитку дітей

дошкільного віку в 2020/2021 н. р.

Моніторинг рівня засвоєння вимог базової програми дітьми обох різновікових груп  є головним показником роботи педагогів та колективу загалом. За результатами проведеної у травні 2021 року діагностики дошкільників із засвоєння програми «Українське дошкілля» зроблено висновки щодо загальної компетентності дошкільників. Рівень засвоєння вихованцями знань, розвиток їх умінь і навичок відповідно до програмових вимог свідчать, що кількість дітей,  які мають високий рівень розвитку  складає 23.9 %  ( на  початку навчального року  9 %) з усіх розділів програми, достатній рівень – 53,8 % ( на початку року - 27,5 %), з середнім рівнем розвитку -18,6 %  (на початку року – 59,8%),     низький рівень складає -3,7 %.

Дані діагностування свідчать про те, що протягом року спостерігається  зростання рівня компетентності дітей  дошкільного закладу.

З метою вивчення обсягу знань, умінь та навичок дітей у вересні та травні   проводився моніторинг стану готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі.   У новому навчальному році  до школи підуть 14 наших вихованців. Всі  випускники володіють: високим  - 3 дитини (21%), достатнім - 5 дітей  (36%) та середнім - 6 дітей (43%) рівнем готовності до шкільного навчання.

Відповідно до вікових та психологічних особливостей дітей вихователі обстежили рівень компетентності кожної дитини, планомірно та системно проводили необхідну навчальну, виховну, розвивальну роботу. Освітній процес в закладі передбачав чергування різних видів діяльності.  Головною метою роботи педагогів дошкільного закладу є виховання дитини, здатної продовжувати навчання впродовж усього життя, досягати успіху, правильно будувати своє життя.

Тому вихователі  групи «Веселка» Соловей О.Є. та Гайдаш А.І. активно працювали над формуванням психологічної підготовки дітей до шкільного навчання, дбали  про фізичний розвиток дітей, зміцнення та загартування дитячого організму.

Травень 2021 рік